Вэб студия IT LAMA

0
213

Веб студія IT LAMA — це професійний творчий колектив, який пропонує послуги зі створення, розвитку і підтримки комерційних проектів в мережі Інтернет.

Успіх Вашої компанії залежить від її іміджу. Маючи власне представництво, тобто веб-сайт в Інтернеті, Ви піднімаєтеся на сходинку вище тих компаній, які його не мають, і отримаєте відчутну перевагу в очах старих і нових клієнтів. Ми візьмемо на себе вирішення проблем з виготовленням, розміщенням і просуванням Вашого сайту в глобальній мережі та допоможемо зробити його відвідуваним. Детальніше сайт.

Колектив студії веб дизайну IT LAMA використовує тільки індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми не пропонуємо єдиної формули хорошого дизайну, кожне завдання для нас — унікальна, так само як і кожне рішення. Ми пропонуємо Вам індивідуальний підхід до Вашого замовлення і неординарність його виконання.

Те, що роль Інтернету в комерції збільшується з кожним днем, Ви, звичайно, знаєте. Але чи знаєте ви, що стрімке зростання кількості веб-сторінок не викликало поліпшення їх якості? Багато хто вважає, що конвеєрні штампування сторінок для глобальної мережі — це головне завдання діджитал агентств. Наша студія категорично заперечує таку думку і робимо все, щоб зруйнувати цей стереотип, знаючи, що навіть вдале оформлення не вирішує комерційних завдань власника ресурсу, а є лише елементом престижу.

Створення корпоративного сайту — великий інструментарій, який служить не тільки як функція реклами, а також він стає предметом комунікації з замовниками, можливістю для залучення потенційних клієнтів, а також інших різноманітних завдань. Розробка такого типу сайту надає дуже детальну інформацію про вашу компанію в глобальній мережі, сайт докладно описує всі товари чи послуги, а також впливає на бренд компанії, піднімаючи її статус в очах партнерів і замовників.

При впровадженні інтернет-реклами, пошукового просування зв’язку або оффлайн-реклами і мережевого представництва ви можете отримати серйозний маркетинговий інструмент, який дає можливість значно збільшити прибуток компанії.

У нашому арсеналі є роки практики, за які стикалися з самими складними і цікавими викликами і проектами, також наша команда має величезний досвід і практику, щоб реалізувати завдання будь-якої складності.

У нашій команді є фахівці, програмісти, дизайнери, копірайтери на різних мовах, перекладачі, контент менеджери, SEO фахівці та інші, це тільки невеликий перелік.

Свою digital завдання IT LAMA бачить у створенні оригінальних і ефективних ресурсів, які найкраще представляти Вас, Ваші товари та послуги!

Надаємо послуги: розробка веб дизайну, реклама в інтернеті, просування і розкрутка сайту в пошукових системах, технічну підтримку та сервіси збільшення продажів. На відміну від інших компаній ми не просто здійснюємо створення і просування сайту, при необхідності досліджуємо рентабельність вашого бізнесу в інтернеті для максимальної віддачі майбутнього або існуючого інтернет-ресурсу.

Вже давно зарекомендували себе в ніші створення і просування сайтів. Наш молодий колектив, що складається з фахівців — фрілансерів, пропонує своїм клієнтам гнучкий підхід, нами проводиться як часткова, так і цілісна робота над проектом. Ви можете замовити і окрему послугу, і повний супровід. Наша команда представить Ваш бізнес в інтернеті максимально розгорнуто, перетворюючи потенційних клієнтів в реальних покупців. Поставлене Вами завдання ефективно вирішується за короткий проміжок часу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here