Копия iPhone

Найкраща копія айфона 6 — це, безсумнівно, гаджет виробництва Тайваню. Виробники примудрилися запустити новинку в продаж за тиждень до старту офіційних продажів оригінального iPhone 6! Зазначимо привабливі особливості кращої копії iPhone 6. Тепер якісна репліка доступна і в Україні. Краща копія iPhone 6 на 100% повторює оригінальний смартфон: його роз’єми, розташування кнопок, вага, написи і дизайн. Логотип — Яблуко — нанесено хромом на корпусі, а написи нанесені лазером і довго не стираються. Корпус виготовлений з якісного металу, а дисплей захищений ударостійким склом Gorilla Glass.

У нас на сайті копію iPhone 6 можна замовити в трьох кольорах, включаючи золотистий. Що стосується технічних характеристик моделі, то iPhone 6, копия iPhone 7 — найкраща копія і працює на потужному 4-ядерному процесорі MTK 6582 з частотою 1300 МГц, який змінив більш повільний MTK 6589. При низьких навантаженнях процесор працює на одному ядрі, а в міру збільшення навантаження підключає інші три ядра. Завдяки таким принципом роботи процесора, продуктивність репліки перевершує всі очікування. Краща копія iPhone 6 (Тайвань), купити в Україні яку можна хоч сьогодні, продуктивніше знаменитих моделей Samsung Galaxy S3 і Note 2.

Що говорять користувачі, що купили копію iPhone 6? Здебільшого найкраща копія iPhone 6 відгуки має позитивні. Користувачів смартфона повністю влаштовує ОС Андроїд 4.3 з оновленнями, оформлення меню і, звичайно ж, хороша камера 13 Мп. Безсумнівно, немає сенсу переплачувати за оригінал, якщо можна придбати репліку знаменитого смартфона з аналогічним функціоналом. Вибираючи копію, бажано звертати увагу на моделі виробництва Тайваню, а не КНР. Багато покупців згадують про високу якість збірки і стабільності роботи тайванського смартфона в порівнянні з дешевими китайськими підробками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *