Фракційне омолодження обличчя

Сучасна косметологія особи творить чудеса. Інноваційні технології естетичної медицини дозволяють успішно вирішувати абсолютна більшість проблем вікових і сезонних змін шкіри, а ефективність процедур порівнянна з результатами хірургічної корекції зовнішності.

Доктора і косметологи салон на печерске SANDY TIME пропонують Вам унікальні програми по збереженню здоров’я і молодості шкіри для кожного вікового періоду. Наші новітні методики лікування і омолодження шкіри безпечно і дбайливо додають обличчю красу, свіжість і уповільнюють процес старіння. Ми допоможемо Вам вибрати найбільш оптимальні способи догляду за шкірою і зробимо Ваше обличчя бездоганно доглянутим і привабливим.

Фракційне омолодження обличчя — одна з найсучасніших і ефективних альтернатив пластичної хірургії по поверненню молодості шкіри.

Процедура заснована на дермальном оптичному термолизе (ДОТ), коли проводиться глибокий прогрів шкіри і її мікропошкодження з метою стимуляції вироблення нових волокон колагену і еластину. У місцях впливу відбувається утворення нової шкіри, поліпшення її тонусу, що забезпечує ефект стійкого ліфтингу. Фракційний термоліз працює тільки на локальних ділянках, тому що лазерний промінь утворює сітчасту структуру. Завдяки цьому старі клітини видаляються, щоб звільнити місце для утворення нових. При цьому не пошкоджуються здорові ділянки шкіри і процес відновлення проходить набагато швидше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *