Анубиас

0
1192

Водні рослини — це група рослин, які мають місцем існування водойми: озера, ставки, болота та інші. Ці рослини стануть чудовим доповненням до оформлення штучного ставу, а також декоративної водойми. Найчастіше рослини для ставка бувають багаторічними, тому вони є дуже зручними, що не вимагають особливого догляду. Водні рослини купити може навіть новачок, адже догляд за ними не вимагає навіть поливу.

Анубиас: опис, різновиди, догляд

Акваріумне рослина анубиас — це тропічне водне вічнозелена рослина, що належить до сімейства ароїдних. Повзуча трава з товстим кореневищем і короткими міжвузлями, гладкими черешками (іноді зустрічаються маленькі шипи). У даної рослини кілька листків різної форми у різних видів, але найчастіше довгасті, овальні з прожилками. Це невибаглива рослина, яке підійде для початківців акваріумістів.
Ідеальне середовище для анубиаса — волога і тепла (+26 — +28 С), тому в акваріумі вони себе почувають чудово. Також відмінно приживуться в теплих оранжереях з високою вологістю. Він не любить прямих сонячних променів: розсіяне помірне освітлення — краще для нього. Про анубиас подробнее на сайте lotosk.com.ua.

Серед видів зустрічаються:
нана (карликовий або найменший і невибагливий);
бартеру (з нерівномірними листям, невибагливий в догляді)
афцелі (має овальні листя, примхливий у догляді);
ланцетоподібний (з подовженим листям, простий в догляді);
граціозний (має серцеподібні листя і підходить для великих акваріумів).
Карликовий анубиас або нана

Анубиас нана (карликовий) — різновид акваріумного рослини, яке відрізняється невеликим розміром (не більше 10 см) і тим, що дуже повільно зростає. Саме він полюбився аквариумистам, так як досить невибагливий, при цьому дуже гарний. Це вічнозелене водна рослина прикрасить будь-який акваріум, при цьому не стане просити до себе багато уваги в догляді. Йому достатньої кількості поживного грунту, вологи, тепла і помірного освітлення. Найважливіше вимога до догляду за карликовим анубиасов нана — чиста вода в акваріумі і хороші фільтри.
Де купити вигідно і швидко анубиас?

Анубиас купити можна як у зоомагазинах серед інших аксесуарів для акваріумів, так і в квіткових магазинах. Також купити швидко і вигідно його можна в нашому інтернет-магазині. Широкий вибір рослин для акваріума: анубиас ціна і якість на вищому рівні, а також інші види акваріумний рослинності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here