Гостиница в затоке. Отель Афродита комфортабельный пятиэтажный комплекс, расположенный в шаговой доступности от пляжа.

0
413

Розташований між Чорним морем і Дністровським лиманом курорт Затока Гостиница в затоке. Отель Афродита комфортабельный пятиэтажный комплекс, расположенный в шаговой доступности от пляжа. приваблює туристів своїм вигідним місцем розташування поблизу Одеси і історичних пам’яток півдня Бессарабії, а також комфортними піщаними пляжами протяжністю 5 км і якісним сервісом на будь-який смак.

Комплексне харчування або без нього?
Всі бази відпочинку розташовуються в декількох метрах від берега моря. Однак кожна з них пропонує гостям власний набір послуг, що необхідно з’ясовувати вже на етапі бронювання номера. Так, важливий нюанс — харчування. Деякі бази, готельні комплекси, відомчі пансіонати включають його у вартість номера, але більшість залишає це питання на розсуд туриста.

Рекомендується вибирати комплексне харчування у випадках, якщо ви:

відпочиваєте з маленькими дітьми і у вас немає зайвого часу для пошуку, відвідування інших закладів громадського харчування;
вибрали для себе програму «економ», яка дозволяє уникнути непередбачених додаткових витрат;
бажаєте максимум часу займатися водними видами розваг, відвідувати пляж і екскурсії, а не ходити по магазинам, базару або кафе-ресторанах;
звикли подорожувати по схемі «все включено».
Варіант без харчування має своїх прихильників і розглядається, коли ви:

не терпіть одноманітності в їжі;
віддаєте перевагу немісцеву кухню;
любите готувати самостійно;
звикли міняти кафе і ресторани в залежності від настрою.
Затока — то місце для відпочинку, де можна отримати задоволення при будь-якому виборі точки харчування.

Що краще?
Тому, хто вперше відвідує Одеський регіон, сподобається поживна бессарабская кухня з багатим рибним меню і дарами південного степу. Багато баз відпочинку в Затоці, включаючи нашу «Дачу», надають можливість гостям, що зупинився в обладнаних кухнями котеджах, спробувати самостійно приготувати місцеві страви. Що може бути смачніше свіжовиловлених смажених бичків, биточків з тюльки або вітамінного фруктово-ягідного десерту. У центрі курорту знаходиться ринок, де всі інгредієнти можна придбати за вигіднішою ціною.

Харчування на будь-який вибір і гаманець пропонують розкидані по узбережжю ресторанчики, кафе і бари. Тут можна замовити меню різних кухонь багатонаціонального краю. При цьому всі заклади громадського харчування віддалені від бази відпочинку на відстань 100-300 метрів. Якому б формату харчування ви не віддали перевагу, не забудьте поцікавитися на базі наявністю майданчики для мангала. Тоді на 100% відчуєте себе справжнім туристом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here