Фильтры для полива

0
633

Крапельне зрошення: УСТАНОВКА ЕФЕКТИВНИХ ФІЛЬТРІВ

Крапельний полив швидко втрачає продуктивність, якщо в мережі не встановлені фільтри. Правильно підібрані моделі фільтрів зберігають систему в чистоті. Інтернет-магазини пропонують широкий спектр такої продукції, що розрізняється характеристиками і вартістю.

Вивчивши асортимент, на нашому сайті можна підібрати недорогі практичні пристрої, що відповідають умовам роботи.

Фільтрація води — вигода і необхідність

Відсутність фильтры для полива фільтруючих елементів в мережі краплинного зрошення призводить до засмічення водоводів. Це загрожує зменшенням продуктивності і відмовою системи: відбувається засмічення труб і стрічок всередині, а також щілин і емітерів, що в результаті не дозволить воді надходити до рослин. Тривалість забруднення визначається ступенем чистоти джерела. Регулярна промивка (заміна) картриджів коштує набагато дешевше, ніж придбання нової мережі.

Виробники пропонують до покупки фільтри:

· Сітчасті, в яких сітка затримує частинки більшої величини, ніж осередки;

· Дискові, що забезпечують затримку забруднень, аж до органічних, на часто покладених пластинах з радіальними канавками.

Представлені в каталозі MarketSV фільтри можна використовувати з відкритих водойм і свердловин: головне — правильно підібрати пропускну здатність вироби. В окремих випадках потрібна установка двох фільтрів:

1. диск-диск: при необхідності великої пропускної здатності води;

2. диск-сітка: для менших ділянок для очищення води, що забирається з водойм. Ефективні для очищення води від мула, піску і інших речовин.

Пропускна здатність фільтра за годину дорівнює водовиливу всій крапельної системи за годину. Так, ви отримаєте рівномірний полив всієї крапельної системи.

Недорогі покупки в MarketSV — вибір якості

Невисока ціна та висока якість сітчастих і дискових фільтрів зробили їх популярним вибором. Конструкція товарів включать герметичний корпус з різьбовими патрубками для підключення труб і картридж. Їх фільтруючі елементи після промивання знову готові до роботи. Ефективний розмір фільтруючих осередків і дистанцій починається зі 120 мк.

Оптово-роздрібний інтернет-магазин пропонує ефективну продукцію від перевірених виробників. У продажу за прийнятною ціною — сітчасті і дискові моделі з продуктивністю 6-70 м3 / год під діаметр труб з різьбою 1, 2, 3, 4, 1 1/2, 1 1/4, 3/4 дюйма. Кваліфіковані співробітники допоможуть підібрати оптимальні моделі, виходячи з:

· Обсягу проходить води в годину;

· Робочого тиску в водопроводі;

· Необхідної якості очистки;

· Видів і ступеня забрудненості води;

· Частоти використання;

· Площі зрошення.

Каталог містить широкий асортимент регулярно оновлюваних товарів. Діє адаптивна система знижок. Доставка покупок здійснюється по Україні та самовивозом в Харкові. Для оптових і роздрібних замовників надаються зручні способи оплати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here