Запчасти на бензопилу STIHL

0
402

Надійна і легка бензопила STIHL, запчасти на бензопилу STIHL, незамінний помічник у будівництві з деревини та заготівлі дров. Прекрасно валить дерева зі стовбуром в діаметрі до 30 сантиметрів.
Співвідношення вартості і технічних характеристик змогли забезпечити ланцюгової бензинової пилки Stihl (Штиль) MS 180 постійний великий попит серед багатьох споживачів.
Бензопила Stihl (Штиль) MS 180 — найпопулярніша пила в хобі класі. Даний інструмент для розпилювання дров має малу вагу, що становить всього 3,9 кг без урахування ваги шини та ланцюга. Співвідношення потужності до маси в бензопиле Stihl MS180 становить 2,6. Для побутового або як кажуть «хобі-класу» це значний показник, який можна порівняти з професійними пилами. Потужність інструменту досягає двох кінських сил (1,5 кВт). Популярна довжина шини для бензопил хобі класу і в пилі STIHL MS 180 — 14 дюймів (35 см).

Прекрасна антивібраційна система (чотири амортизатора-пружини) Stihl MS 180 запобігає сильну вібрацію в області рукоятки, що призводить до хронічного порушення кровообігу в руках. ТМ STIHL виробляє пили з високоефективними антивібраційними системами. У всіх інструментах STIHL вібрація від двотактного двигуна, що передається на рукоятку істотно знижено до 4,35 м / с.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяSex-shop
Следующая статьяФильтры для полива

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here