vladpromo.com.ua

0
376

Рекламне агентство «vladpromo.com.ua» — це весь спектр рекламних послуг: зовнішня реклама, поліграфія, виготовлення сувенірної продукції та пластикових карт. Ми також проводимо рекламні кампанії в сфері ТБ і в мережі Інтернет.
За вашим бажанням ми проведемо необхідні PR-акції в будь-якому регіоні України. Далеко не всі рекламні агентства можуть запропонувати такий великий асортимент послуг. Працюйте з нами, і Ви заощадите багато часу і грошей.
Вартість рекламних послуг
Завдяки власній поліграфії vladpromo.com.ua, в вартість наших послуг не закладається відсоток за посередництво. Тому агентство «vladpromo.com.ua» пропонує найбільш вигідні умови співпраці. До наших послуг належать: брендинг, створення сайтів, організація заходів, дизайн, Public Relations (зв’язки з громадськістю) та інші.
власна поліграфія
Рекламне агентство «vladpromo» має власну поліграфію з високотехнологічним обладнанням (використовуються машини Heidelberg і RYOBI). Ми виготовляємо зовнішню рекламу, яка представлена ​​в багатьох регіонах України.
Традиції і якість
РА «vladpromo.com.ua» працює на ринку вже 10 років. За цей тривалий час ми заклали високі стандарти якості і міцний фундамент компанії. Ми належимо до найнадійніших рекламним агентствам України, що доведено десятирічним досвідом роботи на ринку рекламних послуг.
Рекламна компанія «vladpromo.com.ua» пропонує комплексні рекламні послуги, спрямовані на підвищення прибутку від бізнесу і збільшення числа продажів. Наші кваліфіковані фахівці проаналізують вашу сферу діяльності, конкурентне середовище і специфіку Ваших продуктів і допоможуть вибрати найбільш ефективний інструмент реклами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here