Комп’ютерна швейна машина

0
146

Працювати на комп’ютерної швейній машині так само легко, як на будь-якому мобільному пристрої або домашньому комп’ютері. Досить розібратися з інтерфейсом і програмами. Найцінніше в цих машинах — можливість створювати власні вишивання дизайни, редагувати їх, комбінуючи різні елементи вишивки і зберігати в пам’яті. Такі ж маніпуляції можна проробляти з настройками рядків і користуватися не тільки заданими параметрами, а й відредагованими під конкретні завдання (наприклад, змінені параметри стандартного стібка «зигзаг»). Інтернет-магазин Веллес з продажу швейних і в’язальних машинок для дому та бізнесу. Заходьте на наш сайт velles.com.ua. і обирайте те що потрібно саме вам.
Комп’ютерна машина не тільки шиє і вишиває на ваше замовлення, а й підказує вам подальші кроки і вказує помилки. А вбудована інструкція дозволяє прямо на екрані ознайомитися з особливостями роботи в комп’ютерній програмі.

Всі комп’ютерні машини відрізняє наявність дисплея. Розмір екрану, дозвіл, кількість переданих квітів і можливості сенсорного управління відрізняються в залежності від моделі машини. Дисплей буває:
монохромний (двоколірний)
кольоровий.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here