Меблі для дітей

0
173

При виготовленні дитячих меблів, як, втім, і будь-яких інших предметів, які будуть перебувати в дитячій, слід особливу увагу приділити екологічній чистоті і гипоаллергенности матеріалів. Найбільші компанії-виробники дитячих меблів завжди враховують даний момент. При оформленні дитячої не варто використовувати густі килими, важко стираються тканини і т.д. Для дитячого ліжка слід підбирати напівтверді матраци, з чохлом з натуральної тканини (бавовна, льон) і натуральним наповненням. Меблі та інші елементи інтер’єру дитячої кімнати повинні бути ніжних, пастельних тонів, які будуть створювати комфорт і позитивно впливати на зір малюка. Якщо ви шукаєте де придбати якісні товари для дітей заходьте до нас на anex sport sp08 і обирайте те що потрібно саме вам.

Для дитячої кімнати можна використовувати такі кольори: ніжно-зелений, блакитний, персиковий і т.д. — саме вони найкраще поєднуються з кольором натурального дерева, яке рекомендується в якості основного матеріалу для дитячих меблів. Можна також створити кілька яскравих акцентів в кімнаті дитини, проте не слід дуже старатися. Дитяча повинна висвітлюватися природним світлом, а також мати яскраву люстру і нічник на стіні, причому плафони слід вибирати з небитких матеріалів. Незважаючи на те, що деревина є не дуже практичним матеріалом і її необхідно регулярно обробляти ґрунтовкою, фарбою або лаком, все ж саме вона є найкращим матеріалом для виготовлення дитячих меблів. Із сучасних матеріалів ліпше вибирати якісні деревні плити МДФ або ДСП.

Як покриття можна сміливо вибирати надійні і якісні матеріали, здатні витримати регулярне вологе прибирання: фарба, емаль, лак, ламінат, меламін. Двоє останніх також підвищують гігієнічність дитячих меблів. Найважливішим показником в дитячій повинен бути рівень безпеки меблів та інших інтер’єрних елементів. Ліжко для дитячої кімнати слід обладнати обмежувальними бортиками, металеві елементи повинні бути замінені пластиковими щоб уникнути травм. Якість фурнітури в дитячих меблів має бути високим. Не варто вибирати шафи або полиці зі скляними або дзеркальними дверцятами, проте полки краще робити закритими. Глибина і висота шаф або тумбочок не повинна бути занадто великий для того, щоб дитина могла легко дістати необхідну йому річ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here