САЙТ НА чистому JAVASCRIPT

0
402

JavaScript мову програмування розроблений спільними зусиллями компанії Sun Microsystems і компанії розробляла браузери Netscape. Разработка продающего сайта. Компания Nomax предлагает свои услуги по созданию сайта и его продвижению. В його основі лежить мова програмування Java розроблений компанією Sun, і сценарний мову програмування LiveScript, створений компанією Netscape. Мова програмування JavaScript це інтерпретаційний мову, який виконується на стороні клієнта в браузері, не використовуючи серверної частини для виконання, на відміну від PHP. JavaScript є простою мовою програмування, на відміну від свого попередника — Java. Спочатку JavaScript використовувався, в основному, для створення візуальних ефектів і анімації на сторінках. Потім його стали використовувати для створення динамічних HTML сторінок — DHTML. Його суть в оновленні вмісту сторінки при обміні з сервером, без її перезавантаження. Використовується, наприклад, при оновленні даних форм при їх заповненні «на льоту». Або ж стежить за натисненням клавіш на клавіатурі і обробляє їх, виконуючи певні сценарії. Ще один приклад використання JavaScript в сучасному Сайтобудування — це спливаючі вікна, наприклад, покази галереї картинок.
 
Використання JavaScript для створення сайту
 
Сайт на чистому JavaScript створюють рідко, частіше це метод використовується для створення веб-додатків, а для створення сайтів його використовують як мінімум в парі з бібліотекою jQuery.
Спочатку jQuery створювалася для вирішення двох основних проблем:
створення кросбраузерності сайтів — за часів, коли Internet Explorer 6 був одним з найпопулярніших браузерів;
отримання набору методів спрощують монотонну рутинну роботу — використання DOM, обробку AJAX-запитів, створення анімації.
Перша проблема вже давно відпала, браузери вдосконалилися, і тепер немає необхідності використовувати jQuery для того щоб домогтися кросбраузерності сайту. Для вирішення другого кола завдань, є в інтернеті готові JavaScript скрипти для сайту, які допоможуть в полегшенні їх виконання. Для вибірки елементів дерева DOM в JavaScript з’явилися нові методи, такі як document.querySelector, і робота з AJAX-запитами тепер можлива без jQuery, хоча звичайно вона може скоротити кількість шаблонного коду на сторінці.
 
Випадки, коли потрібно робити сайти на JavaScript
 
Розробка сайту на JavaScript застосовується в тих випадках, коли потрібна максимально швидке взаємодія з сайтом і необхідне зниження трафіка, і в інших випадках, коли можна обійтися без jQuery.
 
Сайт на JavaScriptжелательно створювати, коли ви плануєте більшу частину відвідувачів отримувати через прямі переходи, за допомогою контекстної реклами, або реферальних посилань. У разі переходів через пошукові системи, за результатами пошуку, просування такого сайту може бути утруднене, оскільки пошукові системи не завжди коректно читають і індексують JavaScript сайти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here