10w40

0
399

На сьогоднішній день одним з найкращих мінеральних масел вважається autolub dynamic s synth 10w40 api sg / cd. Так як, воно відрізняється прекрасним співвідношенням ціни і якості і відповідає абсолютно всім вимогам більшої кількості сучасних бензинових і дизельних двигунів. Купити за найвигіднішою ціною це моторне масло можна в інтернет-магазині Autoera. Встигніть здійснити вигідну покупку.

Моторне мінеральне масло видобувається в результаті прямої перегонки нафти, проте як сировина використовується мазур. Проводиться мінеральне масло 10w40 за простою технологією обробки, яка робить його значно дешевше синтетичних аналогів. Напівсинтетичні мінеральні мастильні матеріали в своїй основі мають натуральне масло з додаванням спеціальних присадок, що покращує властивості продукту. Саме ці присадки і підвищують стійкість зносу, допомагають протистояти корозії, а також очищають двигун від шкідливих відкладень, які утворюються при згорянні палива.

В сучасних мінеральних маслах 10w40 найбільша увага приділяється присадкам і поліпшенню їх характеристик. Беручи до уваги особливості використання даного нафтопродукту присадки можуть забезпечувати такі параметри:

хороша в’язкість
холодний пуск двигуна
чудова стійкість до теплових навантажень

ЯКІСНЕ ГИДРАВЛІЧНЕ МАСЛО
Гідравлічне масло обов’язково має мати ряд таких властивостей:
високий індекс в’язкості
абсолютна сумісність з матеріалами гідравлічної системи
стійкість до закисает, а також хімічних і температурних дій
забезпечення зносостійкості елементів механізму
чудова фільтрованість
антикорозійний захист.

Зазвичай, гідравлічне масло використовується в гідроприводах навантажувача, трактора, гідроборт, а також в підйомних системах, верстатах і т.п. Основним його завданням є передача механічної енергії від джерела до місця доповнення, до того ж саме гідравлічне масло відповідає за відведення тепла і зниження тертя. В інтернет магазині Аutoera у вас є унікальна можливість придбати краще гідравлічне масло будь-якої в’язкості і якості за доступною ціною.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here