Цікаві факти про піротехніку

В даний час практично кожне свято закінчується ефектним салютом, що робить торжество яскравим і незабутнім. Проте, піротехніка — це набагато цікавіше, ніж просто спалаху на небі. Історія феєрверків досить велика, тому сповнена незвичайних речей.

Традиції та звичаї

Перша піротехніка з’явилася приблизно в 200 році до нашої ери в Китаї за правління династії Хань. Китайці брали стебла бамбука, підсмажували їх до такого стану, що повітря всередині починав шипіти і, в підсумку, вибухав. Жителі цієї країни вірили, що такі удари відлякують злих духів. Уже в другій половині першого тисячоліття нашої ери китайці винайшли порох, що дозволило стати феєрверків ще яскравіше і голосніше. Якщо ви шукаєте фейерверки салюты заходьте на наш сайт www.ooors.ru.

І навіть зараз національні свята Японії і Китаю не обходяться без величезної кількості салютів. Найбільш відомий приклад — японські фестивалі Ханабі, під час яких підривають сотні кілограмів піротехніки. Вони проводяться в різні пори року, але найкраще Ханабіорганізовивают влітку.

Тепер у багатьох країнах (Корея, Таїланд, Росія, Іспанія) проходять найяскравіші фестивалі, виступати на які приїжджають колективи з усього світу. Якщо ви хочете прикрасити свято якісними салютами, «Русский салют» офіційний сайт пропонує вам придбати безпечну піротехніку.

королівські розваги

У європейських монархів салюти були в пошані, саме тому всі кондитерські вироби обов’язково прикрашалися символікою феєрверків. А при багатьох королівських дворах функцію майстра піротехніки виконував не хто інший, як кондитер!

У Російській імперії салюти цінувалися не менше. Під час сходження на трон Петра I шикарні салюти гриміли цілий тиждень. Не відстала від правителя і імператриця Анна Іоанівна: щорічно практично за два місяці до її дня народження 2 тисячі майстрів готували феєрверки неймовірної краси. Тоді ж використовувалася і зовсім невелика піротехніка — корсари. Звичайно ж, раніше вони називалися інакше. Зараз корсар оптом ви можете купити в нашій компанії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here