iPhone

0
347

1. Розробка першого iPhone проходила в умовах максимальної секретності. Кращих інженерів і розробників просто висмикували з інших відділів — і ніхто не знав, куди вони пропадали. Стів Джобс забороняв обговорювати пристрій не тільки всередині компанії, але і зі своїми близькими. І це стало причиною не одного розлучення.

2. Пристрій розробляли близько 2,5 років. Учасники команди згадують цей час як найгірше в своїй кар’єрі. «Нам ставили нездійсненні дедлайни. Нездійсненні завдання. І час від часу говорили, що від цього продукту залежить доля компанії. Ми відчували шалений тиск », — згадує інженер Енді Грігсон в інтерв’ю виданню The Verge.

3. На початку 2000-х Apple були відомі як виробники Mac. Потім з’явився iPod. Роздумуючи над наступним кроком, співробітники висловлювали самі божевільні ідеї. В тому числі, пропонували випустити фотокамеру або автомобіль. Якщо ви шукаєте https://stylus.ua/iphone-170/seriya:iphone-8-plus_vstroennaya-pamyat:64-gb-2/ заходьте на наш сайт.

4. Дорогу для iPhone проклали саме iPod. Плеєри зробили популярними в Америці програму iTunes, а разом з нею — і продукти Apple в цілому.

5. Спочатку знаходиться в розробці iPhone в компанії називали не інакше як iTunes phone. А потім проект отримав кодове ім’я Purple.

6. Перший час Джобс публічно заперечував розробку iPhone. А в якості причини називав операторів стільникового зв’язку — таких як AT & T і Verizon — так як саме вони вирішували, підключати новий телефон до своїх мереж чи ні і значно впливали на процес розробки. «Ми не можемо розробляти телефон, тому що ми не можемо донести його до кінцевого користувача, минаючи посередників», — говорив Джобс.

7. Проте, як пізніше розповідали співробітники Apple, насправді Джобса хвилювали зовсім не стільникові оператори. Він сумнівався, що смартфони будуть затребувані.

8. У силу того, що первісний варіант iPhone робили на базі iPod, розглядався варіант «дискового» набору номера. Гурток пристрої дублював «диск» телефону, і водячи по ньому пальцем, користувач набирав номер. Apple навіть захистила відповідний патент. А потім Джобс сказав: «Ні, це не так круто, як якщо б все працювало на тачскрін».

9. Відповідно до первинним задумом, iPhone повинен був працювати на операційній системі Linux. Однак коли пристрій вже було фактично завершено, виявилося, що Linux працює на ньому неймовірно повільно. Так з’явилася iOS.

10. Глава Apple досить жорстко ставив мети. Джобс знав, чого хоче, і давав вказівки своїй команді. Якщо вони говорили «це неможливо технічно», він відповідав «зроби або забирайся». Як правило, це працювало.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here