Розкладачка садова

0
594

На дачі необхідна розкладачка, причому придбати її варто, як можна раніше, ще на стадії оформлення будинку і зробити це можна у нашому інтернет-магазині САД-online . Ви можете не відразу купити садові меблі, відкласти на більш пізній термін дизайнерське озеленення подвір’я, істотно розтягнути в часі облагороджування ділянки. Ліжко-розкладачка забезпечить вам той мінімальний комфорт, який необхідний як на тільки побудованої, так і повністю обжитий дачі.

Розкладачка — МОБІЛЬНі МЕБЛІ № 1

Майже всі меблі для дому та саду дуже масивні і стаціонарні навіть садовые качели . Для столу, альтанки, лавок заздалегідь продумується місце, гойдалки садові для дачі теж будуть завжди знаходитися на обраному спочатку ділянці. Але ж потрібно пристосування, яке легко можна перенести:

з сонячного містечка в тінь;
з саду в будинок;
з однієї кімнати в іншу.
Звичайно, можна тягати складне крісло або стілець. Але на них можна лише сидіти, а якщо ліжко-розкладачку купити, на ній можна спати, розмістити гостей або самому влягтися спати, перетворивши її, через брак ліжка, у тимчасове спальне місце.

Які ще бонуси можна отримати, якщо купити розкладачку?

Її можна брати в поїздку.
Віддати в розпорядження домашніх вихованців.
Використовувати, як пляжний шезлонг.
В «Сад-online» ви знайдете різні моделі: на ламелях, пружинах, з підголовником, для дітей. Ми надаємо можливість купити розкладачку в інтернет-магазині такої конструкції, яка буде найбільш зручна вам. Якщо ви шукаєте шезлонги купить його також можна на нашому сайті sad-online.com.ua.

ЛІЖКО-розкладачка — ЗРУЧНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ МАЛИХ ДАЧ

Маленькі будиночки в оточенні кількох соток землі — багато наших співвітчизників згодні і на таку дачу, аби мати свій особистий куточок свіжого повітря, грядку полуниці і помідор. Багато меблів в таких будинках не розмістиш, а невелика компактно складана розкладачка ідеально підійде. Днем її, як шезлонг, можна використовувати в саду, на ніч заносити в будинок — матраци сучасних моделей на ламелях добре підходять для повноцінного нічного сну.

Купити розкладачку в Україні нескладно, простенькі конструкції пропонують на кожному розі. Якщо ж ви шукаєте якість, зносостійкі матеріали, виріб з надійним регульованим механізмом підголівника, який також можна використовувати, як столик, зверніться в спеціалізований магазин. У «Саду онлайн» вас чекає найзручніша ліжко-розкладачка, купити її у нас ви можете по самій помірною ціною.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here