Любительські рації

0
1021

Аргут А-21
Рація Аргут А-21 — це надійна професійна портативна рація VHF діапазону (136-174 мГц), в першу чергу призначена для силових структур і охоронних служб, а також організації службової радіозв’язку. Ця рація забезпечить Вам надійний зв’язок хорошої якості, до того ж вона дешевша зарубіжних аналогів, при цьому ні в чому їм не поступається. Компактна рація Аргут А21 гармонійно поєднує простоту у використанні з чудовими електричними характеристиками. Интернет-магазин раций https://cw1.ru пропонує величезний вибір продукції.

Переносна Любительские рации Аргут21 налаштовується лише двома ручками — ручкою включення / гучності і ручкою перемикання 16-ти каналів. Аргут А-21 має досить високу потужність і, що ще важливіше, дуже високу чутливість — 0,16 мкв. Для порівняння радіостанції вдвічі більшої потужності всесвітньо відомих брендів має чутливість не нижче 0,2 мкВ (чим менше цей показник, тим далі зв’язок). Функція економія заряду акумулятора дозволяє працювати в режимі очікування близько 100 годин. Також можливо переключення потужності від 1 до 5 Ватт і є таймер обмеження часу передачі (TOT), що допомагає раціонально витрачати енергію при роботі.

Портативна радіостанція Аргут А-21 забезпечує надійну та якісну зв’язок і гідна конкурувати зі своїми «однокласниками» на ринку радіостанцій професійного призначення. Важливе значення даного трансивера — низька ціна в порівнянні з зарубіжними аналогами!

Ергономічний дизайн переносної рації Аргут А21 виконаний із застосуванням високотехнологічних матеріалів, а прекрасні електричні характеристики гарантують вам надійну та якісну зв’язок. Корпус VHF радіостанції Аргут 21 зроблений з ударостійкого пластику, саме цей фактор забезпечує збереження приладу навіть при використанні в несприятливих умовах. Для цієї радіостанції доступна широка гама аксесуарів, яка задовольнить навіть самого вимогливого користувача!

Радіостанція Аргут А-21 має пам’ять на 16 каналів і підтримує програмування за допомогою персонального комп’ютера, що підвищує зручність використання. Є функція CTCSS / DCS (кодування і декодування).

Функціональні особливості радіостанції Аргут А-21

Діапазон частот 136-174 МГц
Кількість частотних каналів 16
Крок каналів 12,5 / 25 кГц
Діапазон робочих температур -20 ° C ~ + 60 ° C
Стабільність частоти ± 2.5 ppm
Напругу живлення 7.2 V
Струм в режимі очікування 25 mA
Розміри 53x120x38 мм
Вага 295 г
Вихідна потужність передавача 5 Вт
Струм в режимі передачі 800 mA
Вид модуляції частотна модуляція
Максимальна девіація частоти ± 5 кГц
Рівень залишкових випромінювань менш -60 dB
Чутливість (с / ш) 0.16 мкв (12 dB SINAD)
Чутливість шумоподавителя 0.13 мкв
Придушення інтермодуляционних перешкод більше 60 dB
Потужність аудіо виходу 500 мВт
Спотворення аудіо сигналу 10%
Струм в режимі прийому 140 mA
Струм при закритому шумоглушник 25 mA

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here