Вибухобезпечний інструмент

0
601

Вибухобезпечний інструмент виготовляється з безіскрова матеріалів і призначений для проведення робіт по монтажу і ремонту інженерного обладнання у вибухонебезпечних умовах:
— при проведенні робіт з видобутку нафти і газу;
— при виробництві нафтохімії і лакофарбових виробів;
— при реконструкції і будівництві трубопроводів;
— при ремонті паливного обладнання та арматури;
— при ліквідації техногенних катастроф в умовах загазованості,
а також в будь-яких інших виробництвах, де виникнення іскор може привести до підвищеної вибухонебезпечності та створити загрозу для життя.

Іскробезпечні (вибухобезпечні) інструменти призначені для роботи на ділянках і виробництвах з високим ризиком вибуху і займання.Такий інструмент можна переглянути на сайті kampck.ru
Вибухобезпека досягається різними способами:

Один з найбільш безпечних варіантів — виготовлення інструментів цілком з які не іскрять сплаву. Найчастіше використовуються бронзові сплави, а також сплави з алюмінієм. Також крім іскробезпеки такі вибухобезпечні інструменти мають деякі корисні властивості, такі як корозійна стійкість і немагнитность.

Більш спрощеним є варіант покриття електролітичним способом тонким шаром міді отримують, покритий міддю (вибухобезпечний) інструмент. При ударі шар м’якого матеріалу деформується і не дає іскри. Обробити мідь можна практично будь-який слюсарно-монтажний інструмент.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here