Відмінність букмекерської контори від тоталізатора

0
273

Дуже часто кажучи «букмекер» люди мають на увазі тоталізатор, а вимовляючи «тоталізатор», мають на увазі букмекерську контору https://stavka365.com/prognozy/. У чому ж різниця між ними?

Різниця є і досить значна.

Букмекерська контора — це організація, яка приймає ставки на різні результати спортивних подій за заданим коефіцієнтом, на основі свого експертної думки (а також завантаження «плечей» ринку, детально про це можна прочитати в розділі «Рух ліній БК»). Тобто, гравець, роблячи ставку, з самого початку знає, яку суму він отримає в разі виграшу, так коефіцієнт заздалегідь позначений букмекерів.

У разі тоталізатора ситуація дещо інша. Ставки організатор тоталізатора приймає від усіх бажаючих в будь-якому розмірі на той чи інший результат спортивної події. Зібравши загальний банк і забравши свою комісію, організатор тоталізатора ділить залишився кошти між усіма переможцями пропорційно зробленим ставками.

Тобто, в разі букмекера, гра відбувається між гравцем і самими букмекерів. У разі тоталізатора між собою грають гравці, організатор ж заробляє на своїй комісії. У той час, як букмекер — на своїй букмекерської маржі, закладеної в кожному коефіцієнті.

Всі великі букмекерські контори пропонують також і можливість зіграти в тоталізатор. У цьому є своя цікава рисочка, адже сума остаточного виграшу буде невідома до моменту закінчення прийому ставок.

В розрізі «розумних» ставок, яким присвячений весь наш сайт, ми, звичайно, не прихильники грі на тоталізаторі. Так як заздалегідь невідомий виграш, складно скласти коректну математичну модель, яка б дозволила повноцінно відпрацьовувати математичні стратегії.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЯк створити Apple ID
Следующая статьяЦУПИС

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here