Кузня «Веотаб»

0
653

У кузні «Веотаб» Ви можете замовити оградка на могилу на цвинтарі недорого з доставкою і установкою. Їх основне призначення — облагородити могилу на кладовищі. Ми пропонуємо великий спектр ритуальних виробів з металу високої якості з доставкою та установкою в Волгограді (Волзькому, Волгоградської області). Ви можете замовити у нас ковану огорожу за доступною ціною, зателефонувавши по телефону + 7-905-330-53-06 або при особистому візиті. Ми готові відповісти на всі виниклі питання і провести повноцінну консультацію.

Ковані огорожа на могилу — практичний спосіб облаштувати місце поховання близької людини. Таким чином можна захистити територію навколо могили, захищаючи її від випадкових перехожих або тварин. Для входу передбачена хвіртка. Огорожі на могилу виконують умовно-захисну функцію, тому їх висота зазвичай невелика.

Огорожі з металу міцні та довговічні, хоча і знаходяться на вулиці під впливом природних факторів. Ковані вироби не потребують регулярного і ретельного догляду. В процесі виготовлення виріб покривається спеціальним складом, який крім фарбувальних компонентів включає в себе антикорозійні, що дозволяє більш року від моменту установки не турбуватися про зовнішній вигляд огорожі.

Ковані огорожі для кладовища облагороджують загальний зовнішній вигляд могили, надаючи їй акуратність і доглянутість. Ви можете вибрати певний дизайн огорожі або вислати нам свій макет виробу. За допомогою художнього кування можна створити цілі ансамблі ритуальних виробів: огорожі, хрести, столи і лавочки, пам’ятники і надгробки, альтанки, кентаври.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here