On-Line собеседований

0
1567

У 2016 р. Пітерські розробники менше ніж за 2 місяці створили новий проект з пошуку роботи VSwork.ru. Це проект має не реально високий охоплення аудиторії, за словами розробників. Вони стверджують, що пошук роботи перестане бути схожий на те, що ми звикли бачити в мережі Internet. Ми також пропонуемо, On-Line собеседований.

За здобувачами почнуть полює що б заманити в офіс на проходження співбесіди. Здобувачі не будуть просто ходити по реальним співбесід без попередніх переговорів через vswork.ru. Це ресурс для роботодавців і здобувачів, які вирішують свої потреби в області роботи.

Ноу-хау цього проекту за словами розробників полягає в тому, що є можливість проходити співбесіду прямо через браузер. Так, напевно, може і нове, але ж є скайп. Ан немає як говорять самі розробники… Аргументів було наведено маса…

Але цю статтю ми так і назвемо Vswork / Skype. Скайп — це програма, а vswork.ru це сайт який з’єднує спеціалізовану галузь в якій знаходяться дві зацікавлені сторони. Всі переговори з роботодавцями відбуваються в спеціальній переговорної – кабінеті і спілкування відбувається не через програму, а через браузер.Тільки в 2016 році таку задумку взагалі можливо було реалізувати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here