Букмекерська контора або біржа ставок?

0
315

Багато починаючі гравці не бачать різниці між букмекерською конторою і біржею ставок, для них це одне і теж. На перший погляд новачкові так і здасться, адже і там і тут приймають ставки на спортивні події. Так в чому ж різниця, чому букмекерські контори так завзято не хочуть пускати біржі ставок на свій ринок? Рейтинг букмекеров на сайті https://legalbookmakers.com.

Давайте для початку нагадаємо принцип роботи букмекерської контори:

Розглянь тенісний матч, шанси на перемогу у кожного з яких дорівнюють. В даному випадку коефіцієнти на них повинні мати такий вигляд: перемога 1 — 2,0, перемога 2 — 2,0. Але так, як букмекерська контора повинна отримати прибуток з цієї гри, то в коефіцієнти буде закладена маржа: перемога 1 — 1,85, перемога 2 — 1,85. Надалі коефіцієнти можуть змінитися, якщо на перемогу одного з гравців поставлять набагато більше грошей, ніж на іншого. Букмекери навмисне збільшать коефіцієнт на другого гравця, щоб простимулювати своїх клієнтів ставити на нього і тим самим вирівняти кількість поставлених грошей на обох гравців.

На біржі ставок ж, ви будете робити ставки не на коефіцієнти, які виставили співробітники компанії, а на коефіцієнти таких же гравців, як і ви. Крім того, можна самому спробувати відчути себе в ролі букмекера, виставити свої коефіцієнти на гру і укласти своєрідне парі з іншими гравцями. В принципі, можна виставити найвигідніші для вас коефіцієнти, вам лише потрібно, щоб знайшлися гравці, які візьмуть їх і зроблять свої ставки.

Вигідним перевагою біржі ставок перед букмекерською конторою є те, що її керівництву абсолютно все одно як зіграють дві команди між собою. Її дохід складається з декількох відсотків від прибутку гравців (зазвичай 3-5%). Відразу можна помітити що гравцеві вигідніше грати на біржах ставок, замість 10-20% маржі в букмекера, у нього будуть забирати лише 3-5% від прибутку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here