Електробойлери

0
649

Проточні водонагрівачі забезпечені невеликою камерою з потужним електричним нагрівальним елементом. Вода нагрівається, проходячи через цю камеру, можна сказати «на льоту». При цьому нагрівання автоматично включається, тільки коли відкритий кран гарячої води. При рідкісному користуванні економія електроенергії очевидна. Перевага обертається недоліком при необхідності нагріву великої кількості води — потужний ТЕН споживає багато електроенергії і тривала його робота виливається в витрати. Тому проточний бойлер зазвичай обслуговує тільки ванну кімнату або тільки кухню. Дивіться також: Який ТЕН краще — сухий або мокрий ?.
Потужність нагрівального елементу проточного бойлера має значення в межах від 6 до 30 кВт в залежності від моделі. Звертаємо увагу, що потужність елемента визначає максимальну температуру води на виході і визначається можливостями електромережі в житло. У той же час проточні електробойлери відрізняються компактними розмірами і незамінні в приміщеннях, де мало вільного простору. Якщо схиляєтеся до установки проточного електробойлера, то проконсультуйтеся з електриком про можливості електропроводки в квартирі і вибирайте потужність пристрою виходячи з його рекомендацій.

Електробойлери накопичувального типу характеризуються наявністю місткого бака, в якому і станься нагрівання води. Бак захищений надійною термоізоляцією і тому нагріта вода довго зберігає температуру. Роботою нагрівального елементу управляє термостат, який періодично включає нагрівання для підтримки заданої температури води в баку. Якщо вам треба встановити електробойлер, тоді вам треба звернутися до сайту http://www.santehelit.net.ua.
Накопичувальні електробойлери відрізняються порівняно невеликою потужністю — 1,2-3 кВт. Запас і миттєва готовність до використання гарячої води — переваги, обмеженість запасу — недолік.
Випускаються накопичувальні електробойлери з об’ємом бака від 10 до 200 літрів і більше. Тому знаючи середнє щоденне споживання гарячої води, цей недолік можна зробити незначним: придбайте бойлер з баком достатньої ємності. За системою водопостачання розрізняються відкриті і закриті накопичувальні електробойлери. Відкриті водонагрівачі встановлюються в безпосередній близькості від точки водорозбору і вимагають спеціального змішувача, але менш вимогливі до тиску в водопроводі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here