Причини заміни камери iPhone 6

0
369

В iPhone 6 s, 6с Плюс і інших моделях обидві камери незалежні один від одного, з причини їх розташування на різних шлейфах. І причини виходу їх з ладу можуть бути абсолютно різними. І тільки механічні пошкодження камер або потрапляння вологи всередину корпусу Айфона дають схожі візуальні ознаки їх некоректної роботи, які можуть проявлятися в такий спосіб: поява на екрані фіолетових смуг; при включенні камери з’являється і не зникає чорний екран; поганий фокус і як наслідок неякісні, розмиті фотографії.

Як правило, при механічних пошкодженнях може вийти з ладу не тільки камера, але і інші деталі Айфона, наприклад мікрофон. Про те, скільки коштує і як відбувається заміна мікрофона на айФоні 6 читайте на сайті https://service-iphone.com.ua/remont-iphone-6s/zamena-kameru.

Також для кожної з камер можуть бути характерні і тільки їй властиві поломки.

Будь-яка самостійна спроба усунути несправність з камерами айфона може призвести до незворотних наслідків. Наприклад, при розбиранні телефону Ви можете зачепити шлейф, який відповідає за кнопку вимкнення і зламати її. Якщо раптом це сталося, подивіться ціни і де замінити кнопку Power на iPhone.

Наш сервіс пропонує вам скористатися можливістю отримати якісний ремонт Айфона 6 і 6 Plus, а також моделей 6s і 6s Плюс. При цьому наші фахівці за допомогою найсучаснішого обладнання проведуть повну діагностику пристрої і точно визначать причину несправності. Після цього зроблять заміну камери на айФоні 6 Плюс на нову оригінальну, яка підходить за всіма параметрами. При цьому всі роботи будуть проведені в максимально короткі терміни, але що, жодним чином, не відіб’ється на їхній якості.

Приходьте до нас, і ви зможете робити відмінні знімки на радість собі, близьким і знайомим. Будьте впевнені, що ми допоможемо вам в будь-якому, навіть найважчому випадку!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here