Сент-Люсія

0
638
??

У Сент-Люсії https://www.facebook.com/SENTLUCIARUS/ вам буде нескладно адаптуватися, якщо ви віддаєте перевагу теплу, сонячну погоду. Офіційна мова держави — англійська (з місцевими діалектами). Вчити нову мову не доведеться: через кілька днів ви зможете розуміти місцевих жителів. Вас зрозуміють навіть раніше: тут процвітає туризм, і острів регулярно відвідують як британці, так і американці.

Загальна площа держави — 616 квадратних кілометрів. Острів має витягнуту, каплевидную форму з гірським рельєфом. Незважаючи на численні скелі, тут є родюча земля, і розвинене сільське господарство.

Найбільше місто і столиця країни — Кастрі. Тут сконцентровані провідні освітні установи, банки, державні структури. Всього в Сент-Люсії живе близько 160 тисяч осіб. Щільність невелика, і в країні діють імміграційні програми.

Сент-Люсія відкрита для країн першого світу і не тільки. Громадяни Росії зможуть в’їжджати в країну з одним закордонним паспортом — візи не потрібно. Громадяни Сент-Люсії, в свою чергу, мають право на безвізовий в’їзд в 120 держав, включаючи Шенгенську зону, Гонконг і Великобританію. Тут визнають подвійне громадянство, і емігранти, які не відмовилися від першого громадянства, зможуть отримати тут більше прав і податкові послаблення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here