Саженцы жимолости

0
769

Жимолость їстівна. Молодильні ягоди — це не казка. Навіть в назві цієї культури два важливих для людини слова — «життя» і «молодість». Синя ягода жимолості — комора особливо цінних вітамінів і біологічно активних речовин, еліксир життя. У ягоді жимолості присутній рідко зустрічається в живій природі мікроелемент селен — елемент молодості.

Особливу цінність ягодам жимолості надає раннелетний (з середини травня) термін дозрівання, так як свіжі ягоди з’являються в період «вітамінного голоду». Ми пропонуемо, найкращі саженцы жимолости

Жимолость їстівна — надзвичайно зимостійка культура. Росте і плодоносить жимолость до 100 років і буде приносити здоров’я і задоволення вам, вашим дітям, внукам і правнукам.Пітомнік пропонує купити такі сорти рослин, як Амфора, Бакчарское, Німфа, Вітамінна, Атут, Дует, Карина, Алісія, Дует, Алісія, Ленінг.Велікан, Гордість Кубані, Синє Веретено. Перед відправкою замовникам продукція обробляється спеціальними засобами, які не мають ніякого негативного впливу на саджанці. Вони допомагають рослині не пересохнути без поливу той період, поки воно буде в дорозі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here