Довговічний кухонний кран

0
464

Уявіть, ви купили недорогий кухонний змішувач на ринку. Здавалося б, вигоди на обличчя. Сімейний бюджет в цілості, кран відремонтований, справа зроблена. Але немає! Дешева сантехніка не витримує частого використання, тече, виходить з ладу і вимагає постійного ремонту. А адже міцний продукт, який не викличе нарікань і прослужить довгі роки, можна придбати за ті ж гроші. Де саме?

Придбати довговічний кухонний кран значно складніше, ніж здається. Адже цей непримітний атрибут повинен не тільки доповнювати інтер’єр, а й витримувати щоденні навантаження. Тому перш, ніж купити змішувач на кухню, покупцям необхідно точно визначитися з:
• типом вироби;
• матеріалом, з якого виготовлений змішувач для кухні (купити онлайн можна латунні, алюмінієві, сталеві, керамічні, пластмасові моделі);
• типом захисного покриття (емаль, платина, хром, нікель та інше);
• висотою і формою «гусака»;
• способом кріплення вироби (наприклад, на борт раковини або до стіни).
Самостійно вивчити всі ці характеристики, розібратися в різноманітті моделей і особливості кожної з них зможе далеко не кожен киянин. Допомогти в цьому питанні готові і підібрати відповідний кухонний кран фахівці інтернет-магазину ссылка на смеситель «Брауні».

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКардшаринг
Следующая статьяЕротичний балет

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here