Багато наших покупців впевнені, що джинси відомих американських брендів є бессметрными levis, такими обладунками, від яких відскакують кулі, ведмідь грізлі при всьому бажанні не зможе їх прокусити, прати їх можна поклавши на камінь гірської річки і гарненько вдаривши по них веслом, а сушаться вони найкраще в доменній печі. На превеликий жаль, це далеко не так, незалежно від якості, популярності бренду і країни виробництва, зіпсувати річ досить-таки просто при неправильному зверненні.

По-перше, відразу розвіємо міф щодо міцності джинсів – це вже сто років як не робоча форма золотошукачів, вони давно стали повсякденним одягом городян. А умови сучасного міського життя змушують виробників рухатися в напрямку комфорту, роблячи тканина більш еластичною, дихаючої, тонкої, і, відповідно, менш міцною. Так що ми вкрай не рекомендуємо брати бар’єри з колючого дроту в стретчевих джинсах системи Performance Cool від Levi Strauss. Винятком, мабуть, є лінійка Cowboy Cut від Wrangler, так як ці штани, як і раніше, активно використовуються на родео, де міцність і стійкість до перекручення куди важливіше комфорту.

Незважаючи на свій імідж, джинси люблять делікатне прання, особливо це стосується виробів, пофарбованих у рівномірний насичений колір. Досить потерти грубу тканину про саму себе, і фарба може з легкістю зійти, зіпсувавши виріб раз і назавжди. Тому виробники всіх брендів неодмінно вказують на продукції, що прати її потрібно виключно у вивернутому вигляді в пральній машині з речами схожих кольорів, при цьому рекомендується використовувати рідкий миючий засіб, так як кристали порошку з часом можуть змити рівномірний насичений тон. Звичайно, якщо у вас денім світлих тонів, з заломами або дірками, то можна взагалі не переживати про те, що де-то зійде фарба, але все ж таки ми рекомендуємо завжди вивертати джинси перед пранням. Ні в якому разі не використовуйте порошки з відбілювачем (як правило в їх назві йдуть приставки типу «білосніжна чистота»), уважно читайте склад перед використанням. Якщо ж ви посадили пляма на одяг, то спробуйте засіб для виведення плям, не шкідливу фарбу (Vanish, наприклад).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here