Баня львів

Для жінок дуже важливо стан шкіри, адже саме шкіра говорить про нашому віці. Тональні креми, пудра і рум’яна забивають пори. Проводячи домашні процедури, ми очищаємо шкіру тільки зовні. У лазні наші пори розкриваються і через них виходять накопичилися шкідливі речовини, шлаки і навіть токсини, які наш організм отримує в тому числі і з ліками.

Банний жар розширює судини, стимулює потовиділення і обмінні процеси, організм починає сам себе очищати через шкіру. Внутрішня структура шкіри поліпшується і стає еластичною і пружною. Шкіра в прямому сенсі стає ніжною, як у немовляти.

Використовуючи віник, ви допомагаєте відлущує відмерлі шари шкіри. Адже з віком процес отшелушевания сповільнюється. Віником ви робите собі мікромасаж усього шкірного покриву. Шкіра омолоджується і дихає. Такого ефекту не досягти у ванній, застосовуючи навіть найкращі скраби.

Баня львів корисна не тільки для шкіри, але і для всього організму, а також і для нашої психіки.

Вода розслабляє тіло, знімає напругу з м’язів, нервова система заспокоюється. Ви настільки розслабляєтеся і приємно втомлюєтеся, що якийсь час не думаєте і не ганяєте думки, все тіло наповнене блаженством.

Контрастні процедури – парна і прохолодний душ, сприяють зниженню ваги.

Якщо ви вирішили піти в лазню.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *