Ремонт однокомнатной квартиры в новостройке

Радість придбання нової квартири не повинна омрачаться ніякими другорядними факторами. Дрібні недоробки і будівельні огріхи присутні практично завжди, а сама оздоблення кімнат може відрізнятися від бажання власника. Ми пропонуемо, ремонт однокомнатной квартиры в новостройке

Обробка однокімнатної квартири в новобудові
На сьогоднішній всі квартири здаються забудовниками готовими до вселення, але новобудова може здаватися в різних варіантах обробки. Види обробки за будівельним нормам:

Нульова, тобто без обробки. Цей варіант надає порожні стіни. Розводку труб, електропроводку доведеться робити самому. Інший раз навіть міжкімнатні перегородки встановлювати доводиться встановлювати власнику. З усіх необхідних елементів присутні тільки склопакети, вхідні двері.
Часткова, базова. З такою обробкою здається більшість квартир. Цей варіант передбачає наявність всієї електропроводки, підготовка сантехніки, укладання плитки. Базова обробка як не можна краще підходить власнику готовому самостійно втілити в життя всі свої ідеї в оформленні свого нового житла.
Повна, під ключ. У такій квартирі все готове для проживання. Поклеєні шпалери, постелений підлогу, встановлена сантехніка, в наявності міжкімнатні двері. Самі дрібні деталі можуть бути відсутні, і це не є порушенням.
Ремонт 1 кімнатної квартири в новобудові необхідний практично завжди. Він може полягати в косметичному оформленні кімнат за бажанням власника чи в повному приведення приміщень у житловий стан при купівлі нульового варіанту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *