Выгодные кредиты морякам

0
742

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансовокредитний супермаркет» є фінансовою компанією, яка має право на надання кредитних послуг на підставі ліцензії.

   ФК Держфінпослуг України No676 від 17.12.2015 р. Основний вид діяльності компаніївидача фінансових кредитів за рахунок власних коштів. Ми пропонуемо найкращі, выгодные кредиты морякам.
Працюючи в умовах динамічного ринку роздрібних фінансових послуг України, ми формуємо свою пропозицію таким чином, щоб максимально задовольнити фінансові потреби клієнтів і надати їм своєчасну допомогу в досягненні фінансових успіхів, що становить мету нашої діяльності організації.

     Для досягнення даної мети ми прагнемо до створення довгострокових взаємовигідних партнерських відносин з нашими клієнтами, заснованих на чесності, надійності та відповідальності. Віддаючи пріоритетність споживачеві при формуванні кредитних пропозицій, ми надаємо клієнту свободу вибору оптимальної кредитної програми, мети використання кредиту, а також способи його погашення.

      Простота оформлення кредиту та мінімальний пакет документів для отримання суми грошей, що Вас цікавить, дозволять Вам вчасно вирішити фінансові питання. Ви можете звернутися у відділення або залишити заявку на сайті.Кредити надаються на поточні потреби клієнта в безготівковому вигляді шляхом перерахування коштів на поточний рахунок / банківську карту позичальника або оплати наданих рахунків.

      Кредити видаються без оформлення застави, що означає відсутність витрат на його оформлення.
Умови програми:
-СУМА від 3000 до 50000 гривень гривень (рядовий склад)
-СУМА від 3000 гривень до 100000 гривень (командний склад *)
-ТЕРМІН КРЕДИТУ на 12 або 24 місяці
-СПОСІБ ПОГАШЕННЯ: ануїтет
(щомісячними рівними платежами)
-Документи для надання кредиту
   -паспорт
   -довідка про присвоєння ідентифікаційного номера
   -паспорт моряка
   -останній відпрацьований контракт **
   -довідка з крюїнгового агентства або договір про майбутній рейс (із зазначенням        посади, окладу, дати)
   -Виписка з банківського зарплатного рахунку за останні 12 міс. **

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here