Сушильні машини

Як здійснити правильний вибір сушильної машини

В даний момент часу на величезному ринку побутової техніки з кожним днем ​​з’являються все нові і нові моделі пристроїв. Це також стосується і сушильних машин. І як же в даній ситуації потенційному покупцеві здійснити правильний і оптимальний вибір в придбанні сушильної машини. Запчасти для сушильных машин от SPPARTS можно преобрести здесь .

Спробуємо разом розібратися в даному питанні.

Принцип роботи

Сушильні машини по своєму принципу функціонування і конструкції досить таки прості. Робоча камера сушильної машини має форму барабана. У сушильну машину завантажуються речі, і далі барабан починає обертатися на швидкості 50-100 оборотів в хвилину. Висушують білизну попутно продувається дуже потужним потоком повітря. Як правило, цей потік, нагрівається попередньо до температури 50-70 градусів, хоч і при деяких режимах роботи, наприклад «делікатна сушка тканин», нагрівання повітря не застосовується.

Поради покупцям

Ви, безумовно, купуєте сушильну машину не кожен день, а, точніше сказати, вирішуєте купити її вперше у своєму житті. По всій видимості, чутки про незвичайні властивості ультрасучасних, нових барабанних сушильних машин Вас дивують. А що ж в них може бути такого особливого? Якими в кінцевому підсумку властивостями повинна володіти сушильна машина, яка Вам необхідна? Які режими, функції, а також органи управління даними представником побутового влаштування нададуть Вам бажане?

Більш м’яке білизна і одяг?

Деякої категорії людей подобається гладити білизну і для цієї процедури знаходять час. Для інших же людей прасування білизни — це як «кістка в горлі». Проте, прасувати білизну буде значно легше, якщо правильно його висушити. Одним з головних чинників в сушильній машині є дуже великий обсяг барабана, в якому відбувається сушка білизни: 110 літрів — це той обсяг, який вважається близьким до оптимального обсягу. З тією метою, щоб охороняти білизна від небажаного злежування, а також того, що зім’яло, деякі з моделей сушильних машин під час сушки зупиняють періодично барабан і обертають потім його в зворотному напрямку. Наприклад, сушильна машина моделі Electrolux EDI 97170 W має фазу анти смятия, а також фазу охолодження білизни після сушки. Крім цього в даній моделі присутня повітряний фільтр, індикатор визначення залишкової вологості і парогенератор. Все це робить сушку білизни ефективнішою, і в кінцевому підсумку, виходить дуже м’яке білизна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *