Huawei збирається зайняти не менше 10% на корпоративному ринку

Відкрив програму заходу глава «Хуавей Україна» Чжоу Хаодзе повідомив, що в структурі компанії в 2017 році було сформовано підрозділ, яке орієнтоване на просування рішень від Huawei Enterprise Business Group (EBG). В даний час воно включає близько 20 фахівців. Уже визначено основні напрямки роботи: державний сектор, енергетика, нафтогазовий комплекс, банки, транспорт, інтернет-провайдери. Окрема команда займеться просуванням рішень «Безпечний / Розумне місто». Причому група інженерів буде розробляти клієнтські рішення під конкретне замовлення. Для канальних продажів налагоджена системна робота з партнерами, кількість яких вже перевищує 100. Партнерську мережу Huawei розвиває спільно зі своїм українським дистриб’ютором компанією MTI.

Як заявив Чжоу Хаодзе, Huawei Citrus розглядає Україну як стратегічно важливий ринок, де працює вже протягом більше двадцяти років. Серед важливих досягнень в нашій країні він зазначив відкриття центру розробок. На нинішню конференцію Huawei Enterprise Day 2018, яка відбулася 17 квітня в конференц-центрі «Парковий», зареєструвалося понад 400 учасників. А в перспективі планується проводити її щороку. На закінчення Чжоу Хаодзе повідомив про плани Huawei EBG на поточний рік зайняти на українському ринку корпоративних рішень 10-15%.

Один з ключових доповідей конференції був присвячений програмі цифровий трансформації України на період 2018-2021 рр., Про яку розповів Валерій Фіщук, співголова ІТ-комітету Американської торгової палати. На думку понад 100 експертів, які взяли участь в розробці цієї програми, наша країна мусить йти з форсованого плану. А він, зокрема, включає усунення законодавчих і регуляторних бар’єрів цифровізації, побудова національних цифрових інфраструктур, а також стимулювання бізнесу і секторів економіки в цій трансформації. Зробити необхідно дуже багато, так як за оцінками 2016 року наша країна перебувала в шостому-восьмому десятках в різних рейтингах з розвитку цифрової економіки. Тоді як до 2021 р потрібно просунутися в них на 20-30 позицій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *