Тонує масло Varathane Fast Dry

Тонує масло Varathane Fast Dry — це досконала формула для додання кольору виробам з дерева. Морилка на основі соєвої олії надає колір дереву, залишаючи видною структуру дерева, і:

 

не вимагає обов’язкової попередньої обробки кондиціонером (грунтом) для дерева;
сохне за одну годину;
консистенція складу гарантує гладку прошарок, відсутність розлучень і плям;
відмінно підійде для тонування меблів, підлог, сходів, дверей.
 

   Надайте інтер’єру трохи прекрасного, небесного відтінку з тонуючим прозорим маслом кольору вибілений блакитний (Bleached Blue). Чудовий зовнішній вигляд — наночастинки кольорових пігментів формують яскравий тон в один шар, і підкреслюють фактуру деревини. Велика гамма природних кольорів, крім загальноприйнятих відтінків в лінійці є чорний і білий колір. Рекомендується для дерев’яної підлоги, сходів, меблів і дверей для житлового та промислового використання. Морилки для дерева на сайті http://multydecor.com.ua

 

   Розкривати морилку лаком для додаткових захисних властивостей необов’язково, тільки якщо Ви бажаєте додати лакової плівки для отримання глянцю. При нанесенні морилки на підлоги в комерційних приміщеннях бажано додатково розкрити морилку захисним маслом (арт 67731) або будь-яким паркетним лаком. При фарбуванні підлог в житлових приміщеннях з неактивним трафіком обов’язкової необхідності розкривати захисним покриттям немає.

 

   Покриття абсолютно ремонтованих, при повторному нанесенні навіть не пляма. За рахунок присутності в складі соєвої олії виходять насичені яскраво виражені кольору.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *