Сериалы смотреть онлайн

Вам не потрібно залишати ваш будинок, щоб оцінити будь-яку нову кінострічку. Потрібно лише зайти на сайт і кілька разів натиснути мишкою на кнопку. На сайті вбудовані кілька видів відеоплеєрів, що б ви могли вибрати для себе більш зручний, так само є можливість скачати фільм або серіал торрентом. Так само на сайті можна дізнатися багато корисної інформації про фільм: режисера, акторів, дату виходу прем’єри і т.п. Можна навіть швидко подивитися трейлер до фільму, не йдучи з сайту. Так що якщо ви хочете швидко і зручно дивитися новинки кіно у відмінній якості, то наш сайт саме для вас.

На нашому сайті можна подивитися будь-який фільм або сериалы смотреть онлайн в будь-який зручний для вас час. Що б почати перегляд кіно або скачати фільм торрент, не потрібна реєстрація або оплата. Вам також не буде потрібно встановлювати будь-які додаткові програми на ваш комп’ютер. Дивитися кіно онлайн в хорошій якості на нашому сайті можна абсолютно безкоштовно, не кажучи вже про те, що без проблем можна скачати торрентом будь-яке відео, веб-сайт не бере гроші за свої послуги. ЛіфтКіно — один з найяскравіших кінопорталов в рунеті на думку моєї мами :-). Тут можна легко знайти всю цікаву і корисну інформацію про твори кінематографа, а так само подивитися онлайн тизери та трейлери новітніх прем’єр кіно і серіалів.

Проект був заснований спеціально, що відвідувачі сайту могли з легкістю ознайомитися і подивитися всі новинки кіно онлайн. Тут кожен гість сайту може просто і без проблем ознайомитися з цікавлять його фільмом або серіалом. Ви можете вибрати будь-який жанр, який вам подобається: драма, трилер, комедія, пригоди, фентезі або будь-який з доступних на сайті. На нашому сайті можна легко скористатися пошуком і знайти кінострічки цікавить вас жанру.

Фільми та серіали, представлені на нашому сайті, це кращі зарубіжні стрічки і фільми російського виробництва. Тут вам просто знайти фільм на ваш смак або за порадою друга. Ви можете для початку ознайомитися з трейлером або прочитати коментарі, і тоді переходити до перегляду фільму або скачуванню. Якщо ж вчасно перегляду ви зрозумієте, що не хочете його продовжувати, то ви просто можете вибрати будь-який інший фільм. У нашому каталозі представлений величезний вибір новинок кінематографа, і щоб отримати до нього доступ, не потрібно реєструватися або платити гроші.

Huawei збирається зайняти не менше 10% на корпоративному ринку

Відкрив програму заходу глава «Хуавей Україна» Чжоу Хаодзе повідомив, що в структурі компанії в 2017 році було сформовано підрозділ, яке орієнтоване на просування рішень від Huawei Enterprise Business Group (EBG). В даний час воно включає близько 20 фахівців. Уже визначено основні напрямки роботи: державний сектор, енергетика, нафтогазовий комплекс, банки, транспорт, інтернет-провайдери. Окрема команда займеться просуванням рішень «Безпечний / Розумне місто». Причому група інженерів буде розробляти клієнтські рішення під конкретне замовлення. Для канальних продажів налагоджена системна робота з партнерами, кількість яких вже перевищує 100. Партнерську мережу Huawei розвиває спільно зі своїм українським дистриб’ютором компанією MTI.

Як заявив Чжоу Хаодзе, Huawei Citrus розглядає Україну як стратегічно важливий ринок, де працює вже протягом більше двадцяти років. Серед важливих досягнень в нашій країні він зазначив відкриття центру розробок. На нинішню конференцію Huawei Enterprise Day 2018, яка відбулася 17 квітня в конференц-центрі «Парковий», зареєструвалося понад 400 учасників. А в перспективі планується проводити її щороку. На закінчення Чжоу Хаодзе повідомив про плани Huawei EBG на поточний рік зайняти на українському ринку корпоративних рішень 10-15%.

Один з ключових доповідей конференції був присвячений програмі цифровий трансформації України на період 2018-2021 рр., Про яку розповів Валерій Фіщук, співголова ІТ-комітету Американської торгової палати. На думку понад 100 експертів, які взяли участь в розробці цієї програми, наша країна мусить йти з форсованого плану. А він, зокрема, включає усунення законодавчих і регуляторних бар’єрів цифровізації, побудова національних цифрових інфраструктур, а також стимулювання бізнесу і секторів економіки в цій трансформації. Зробити необхідно дуже багато, так як за оцінками 2016 року наша країна перебувала в шостому-восьмому десятках в різних рейтингах з розвитку цифрової економіки. Тоді як до 2021 р потрібно просунутися в них на 20-30 позицій.