Архив рубрики: Новости

Магазин велосипедів BikeWay

Ви знаєте, чому Амстердам вважається одним з найбільш екологічно чистих міст в світі? Вірно, тому що 40% поїздок здійснюється на велотранспорті. Багато розвинених країн підтримують велосипедну культуру і надають спеціальні доріжки любителям покататися на «залізному коні». Це абсолютно правильна політика, адже спільно зі зменшенням вихлопних газів автомобілів, розвантажується трафік і затори на дорогах. Таким чином, люди не тільки весело проводять час на прогулянках, але і швидко добираються до будь-якого місця призначення. Ціни на гірські, міські та інші велосипеди на сайті приємно здивують навіть найбільш економних покупців.

Велосипед http://bikeway.com.ua/ вже давно є популярним видом транспорту, його переваги змушують змінити свій спосіб життя навіть досвідчених автомобілістів. Люди за власним бажанням замінюють звичні види транспорту на «залізного коня», на непередаване відчуття свободи. У нашому магазині в Україні ви зможете підібрати і купити якісні спортивні велосипеди фірми Avanti, Intenzo або Spelli, а також придбати якісні комплектуючі. Вас порадує не тільки гідне співвідношення ціни і якості, а й високий рівень сервісу. Наші професійні консультанти зможуть підібрати ідеальний варіант, при цьому врахують всі ваші запити і вимоги.

Перед покупкою, визначитеся під який стиль їзди вам потрібно транспортний засіб

Якщо раніше велосипеди були не настільки зручні в експлуатації, то сьогодні багато виробників приділяють величезну кількість часу на збільшення зручності велосипедів. У нашому каталозі представлено широкий спектр чоловічих, жіночих, підліткових моделей, а також дитячі велосипеди. Виробники велотранспорту, представлені в нашому магазині, відштовхуються від статистичних даних і виготовляють спортивні, гірські і дитячі велосипеди, враховуючи характеристики кожної людини. Наприклад, жіночі моделі мають певні пропорції, які дозволять досягти максимального комфорту при їзді. Дитячі велосипеди відрізняються своїми малогабаритними розмірами і строкатим дизайном і т.д.

Для досягнення максимальної ефективності та продуктивності при їзді по різних дорогах, велосипеди розділені на кілька категорій. Гірські моделі більше підходять для екстремальних умов. Якщо ж ви віддаєте перевагу спокійним прогулянки по рівнинній місцевості, вам доцільніше купити міський велосипед і насолоджуватися супутніми пейзажами не так сильно напружуючи спину. Ми подбали про наявність хорошого асортименту, вам же залишається тільки придбати вподобану модель або замовити онлайн з доставкою.

L’Ame de Femme

Якість для нас — не порожнє слово. Ми працюємо з найкращими фахівцями своєї галузі. Кожна модель в нашій колекції не тільки чудово запроектована, а й виконана з величезною старанністю в деталях. Найделікатніші італійські та французькі тканини, підібрані аксесуари і досконалість оформлення — це необхідні елементи якості рівня такой L’Ame de Femme.

Наші проекти доступні в розмірах від 34 до 46. Створюючи колекцію ми дбаємо, щоб всі моделі, незалежно від розміру, підкреслювали красу жіночого силуету.

Ми створюємо 2 повні колекції на рік, у зв’язку з якими проводяться сесії, лукбука, едіторіали, реклами. Ми підтримуємо наших партнерів в приготуванні графічних матеріалів, в інформації про колекції, в діяльності PR, у співпраці з великими видавництвами, а також зірками.

Форма для футболістів

Магазин «Soccer for life» пропонує вичерпний асортимент спортивного одягу, взуття та аксесуарів, футбольная одежда. Тут можна купити не тільки традиційну спортивну форму для футболістів і баскетболістів, спортивні костюми, рюкзаки, а й рідко зустрічаються бандажі на зап’ясті, зручні еластичні бинти, гетри, пов’язки капітана, воротарські рукавички і воротарський светр. У магазині можна також придбати цілі набори для команди в різних колірних виконаннях з можливістю покупки домашньої і гостьовий форми одночасно. Нанесення номерів і кольорів обмовляється окремо, тому для покупців немає ніяких лімітів. Якщо потрібен інтернет магазин дитячий України пропонує відмінне рішення — «Soccer for life», який на думку багатьох любителів і профі вважається кращим в Україні.

Тепер необов’язково здійснювати виснажливі походи в супермаркети, щоб придбати дитячі товари Україна інтернет-магазин пропонує економить час варіант — придбання товарів не виходячи з дому. Тим більше що доставку можна замовити вже при сумі покупки від 90 гривень. Якщо клієнт знаходиться в Києві, то забрати товар також можна і самостійно — в точці самовивозу. Ми гарантуємо продаж ліцензійної (справжньої) продукції відомих брендів — від Nike і Adidas до Lotto і Select. Екіпірування в холодну пору року: на полицях магазину є термобілизна, що дозволяє грати на свіжому повітрі в прохолодну погоду. Вибираючи інтернет магазин дитячих спортивних товарів одяг і взуття можна отримати в день замовлення або на наступний день, що дуже вигідно. Доступна доставка великогабаритних замовлень з великою кількістю позицій — для максимальної зручності клієнтів. Кросівки, кепки, м’ячі та інші дитячі товари ретельно упаковуються, тому клієнт отримує своє замовлення без пошкоджень. Бокс сети поставляються в окремій упаковці, що дозволяє не змішувати позиції набору з іншими замовленими товарами.

Светильники для кухни

Кухонное пространство, в отличие от комнат другого назначения, требует достаточно интенсивной освещенности. Независимо от квадратуры помещения, систему генерации света на кухне нужно обустроить многоуровневой и функциональной, светильники для кухни. Для этих целей подойдут разнотипные светильники для кухни:

устройства верхнего центрального освещения (люстры, подвесы)
приборы зонирования пространства на рабочую и обеденную зону;
декоративные модели для привнесения уюта и комфорта без функциональной нагрузки (например, маломощные бра).

Подбирать оборудование нужно с учетом специфики использования, места установки и удаленности от источника влаги и тепла. Главное, купить светильник на кухню прочной конструкции, защищенной от влаги, копоти и пыли, присущей кухонного пространства. В атмосфере постоянного изменения влажности и температурных корреляций, светотехника должна демонстрировать безупречные эксплуатационные характеристики.

Преимущества покраски дисков на вашем автомобиле.

Для окраски металлических поверхностей сегодня активно используются порошковые краски. Применяют их и для обработка автомобильных дисков, придания им свежего и нового вида. Свойства красителей позволяют получить качественный и долговременный результат. Полимерное покрытие не требует использования имеющих неприятные и резкие запахи химических растворителей. Нанесение порошковой краски не сопровождается выбросом каких-либо ядовитых летучих соединений. Это выгодно отличает ее от жидких лакокрасочных составов. Еще в прошлом столетии были разработаны порошковые материалы для окраски. Помимо придания привлекательного вида покраска дисков обеспечивает также высокую защиту металла. Вредные компоненты в порошковых красках отсутствуют. Это высокотехнологичный способ гарантировано получить долговременный результат. Порошковые краски – дисперсная многокомпонентная система, в состав которой входит воздух и порошок. В воде твердые частицы не растворяется, они не имеют запаха и какого-либо цвета. Необходимые оттенки окрашенной поверхности придают специальные примеси, которые добавлены в состав красок. Композиция порошковой краски также включает в себя наполнители, смолы для образования прочной пленки, отвердители и некоторые другие целевые добавки. Растворители при использовании таких составов использовать не нужно. Окрашивать ими можно не только металлические, но и другие поверхности. Помимо автомобильных дисков порошковые краски применяют и для мебели, спортивных снарядов, бытовой техники и многого другого. Автомобилестроение и специализированные сервисы для ремонта транспорта при этом являются значимым потребителей порошковых красок. С помощью окраски осуществляется декоративная отделка самых разных узлов и деталей. Видов порошковых красок существует несколько. Они могут быть термореактивными или термопластичными. Определяется это особенностями образования пленки. В термопластические краски входят особые пленкообразователи, частицы которых способны сплавляться друг с другом. Химических реакций и превращений процесс этот не подразумевает. Нередко пленки, образованные такими красками, являются водорастворимыми. Термореактивные краски делают на основе других пленкообразователей. Формируется покрытие благодаря химическим реакциям, вызывающим сплавление отдельных частиц. Растворимыми и плавкими такие покрытия уже не являются. В основе термореактивных красок обычно лежат акрилаты, полиуретан, эпоксидная или полиэфирная смола.

Ролетні системи

На ваших вікнах встановлені рулонні штори. Вони звично радують своєю функціональністю, дозволяючи найспекотніші години проводити в прохолоді, а у вихідні дні спати довше, не допускаючи попадання сонячних променів через вікна в період солодкого сну.

Ролетні системи виконують 2 функції: нейтралізують дію вуличного світла і захищають вікна від цікавих поглядів сторонніх людей. Якщо замість тканинного матеріалу вибирається алюмінієвий профіль, то такі вироби здатні не допустити проникнення чужих через вікна і двері. Управління ролетами виконується в ручному і автоматичному режимах. Обслуговування ролет дає можливість вчасно ідентифікувати неполадки з метою подальшого усунення.

Гарантійний ремонт, сервісне обслуговування
Якісно встановлені тканинні ролети не гарантують їх довгу і безпроблемну експлуатацію. Наприклад, ви сильно смикнули за ланцюжок, і механізм підйому полотна вийшов з ладу. Або дитина, побачивши щось за вікном, ненавмисно потягнув за полотно, привівши до його псування. Що стосується зовнішньої ролетной захисту на кіосках і вікнах, то тут теж бувають моменти, після яких потрібне втручання спеціаліста для відновлення роботи систем.

Ролетні системи, як і будь-який вид світлозахисних пристроїв, потребують технічного обслуговування. Воно спрямоване на підтримку працездатності системи, усунення неполадок шляхом використання нових елементів, встановлених натомість вийшли з ладу. Іноді потрібен комплексний ремонт, а то і повна заміна на нові аналоги.

Коротко торкнемося технічного обслуговування систем https://proyom.com.ua/rolety/tehnicheskoe-obsluzhivanie-rolet/. Якщо своєчасно попереджати серйозні поломки, то ролети безпроблемно прослужать набагато довше, ніж зазначено в інструкції по застосуванню. У зв’язку з цим бажано виконувати перевірку працездатності роллетной установки із заданою періодичністю. Це дозволить у заплановані терміни виконувати заміну мастила, робочих деталей. Профілактичний ремонт з гарантіями за доступними цінами абсолютно не обтяжливий для клієнтів. Зате він дозволить уникнути серйозних збоїв, аж до демонтажу системи і установки нової.

що виконується
Монтаж, ремонт, сервісне обслуговування ролетних систем.

1. Аварійне відкриття, якщо сталася поломка, що не дає підняти ролету, що закриває вхід в магазин, на склад або інше приміщення.

2. Заміна ламелей через наявність глибоких тріщин або відламані частин.

3. Відновлення полотна, пошкодженого в результаті хуліганських дій.

4. Усунення неполадок в роботі електричного приводу і двигуна.

5. Оновлення тягових пружин, що відповідають за утримання масиву полотна.

6. Виявлення причин, які привели до неправильного функціонування замків, заміна серцевини.

7. Вирішення питань з шнуром (ланцюжком), які вийшли з ладу.

Чудова якість у всьому
Професійні дії співробітників компанії «Проріз» дають можливість швидко ліквідувати причину поломки, поновити необхідні елементи, якісно виконавши будь-комплексний ремонтно-налагоджувальні роботи. Також можна замовити модернізацію встановлених ролет.

Ви також можете в нашій компанії купити ролети і замовити їх установку по Києву та Київській області. Приймаємо заявки для приватної нерухомості, офісів, магазинів, складських потужностей, МАФів. Ми професійно виконаємо всі установчі роботи, незалежно від ступеня складності і погодних умов.

Завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання і не підводимо клієнтів ні в якості роботи, ні в термінах її виконання. Надаємо гарантії на монтаж і ремонтне відновлення ролет.

Звертайтеся в компанію «Проріз»: вас чекає обслуговування за найнижчими цінами.

Крапельний полив

Полив в спекотні і сухі місяці літа впливає не тільки на врожайність вирощуваних культур, але навіть на життєздатність рослин, які можуть просто засохнути і загинути. Кліматичні умови, в яких ми живемо, постійно змінюються. Людська діяльність в світовому масштабі безпосередньо впливає на клімат, і посушливе літо 2017 року в Україні, урагани, зливи, різкі перепади погоди в країнах, з відносно м’яким кліматом, стають не дивними винятками, а просто невизначеними закономірностями. У 2018 році в Україні обіцяють нещадно спекотне і посушливе літо. Ми вже встигли відчути на собі що таке спека, коли жаркий день змінюється з досить прохолодною вночі. Все це не найкращим чином позначається на людині, а що тоді говорити про рослини, які безпосередньо відчувають всю погодну навантаження? Полив в такому випадку просто необхідний https://ugospodara.com.ua.

Кожен знає, що в денний час поливати рослини, м’яко кажучи, не рекомендується. А полив методом дощування в сонячний день призведе до подпаріванію рослин, крім того від крапель на листочках і стеблах під прямими променями сонця можуть утворюватися опіки, адже крапля на сонці виконує функцію лінзи, фокусуючи пучок променів. А якщо помножити на сотні, тисячі крапель, які утворюються на рослинах під час дощування під прямими променями сонця, то ефект від такого поливу Ви зможете спостерігати незабаром у вигляді чорно-коричневих плям на листках. Іноді плями від сонячного опіку бувають світлими і сухими.

Копия iPhone

Найкраща копія айфона 6 — це, безсумнівно, гаджет виробництва Тайваню. Виробники примудрилися запустити новинку в продаж за тиждень до старту офіційних продажів оригінального iPhone 6! Зазначимо привабливі особливості кращої копії iPhone 6. Тепер якісна репліка доступна і в Україні. Краща копія iPhone 6 на 100% повторює оригінальний смартфон: його роз’єми, розташування кнопок, вага, написи і дизайн. Логотип — Яблуко — нанесено хромом на корпусі, а написи нанесені лазером і довго не стираються. Корпус виготовлений з якісного металу, а дисплей захищений ударостійким склом Gorilla Glass.

У нас на сайті копію iPhone 6 можна замовити в трьох кольорах, включаючи золотистий. Що стосується технічних характеристик моделі, то iPhone 6, копия iPhone 7 — найкраща копія і працює на потужному 4-ядерному процесорі MTK 6582 з частотою 1300 МГц, який змінив більш повільний MTK 6589. При низьких навантаженнях процесор працює на одному ядрі, а в міру збільшення навантаження підключає інші три ядра. Завдяки таким принципом роботи процесора, продуктивність репліки перевершує всі очікування. Краща копія iPhone 6 (Тайвань), купити в Україні яку можна хоч сьогодні, продуктивніше знаменитих моделей Samsung Galaxy S3 і Note 2.

Що говорять користувачі, що купили копію iPhone 6? Здебільшого найкраща копія iPhone 6 відгуки має позитивні. Користувачів смартфона повністю влаштовує ОС Андроїд 4.3 з оновленнями, оформлення меню і, звичайно ж, хороша камера 13 Мп. Безсумнівно, немає сенсу переплачувати за оригінал, якщо можна придбати репліку знаменитого смартфона з аналогічним функціоналом. Вибираючи копію, бажано звертати увагу на моделі виробництва Тайваню, а не КНР. Багато покупців згадують про високу якість збірки і стабільності роботи тайванського смартфона в порівнянні з дешевими китайськими підробками.

Фракційне омолодження обличчя

Сучасна косметологія особи творить чудеса. Інноваційні технології естетичної медицини дозволяють успішно вирішувати абсолютна більшість проблем вікових і сезонних змін шкіри, а ефективність процедур порівнянна з результатами хірургічної корекції зовнішності.

Доктора і косметологи салон на печерске SANDY TIME пропонують Вам унікальні програми по збереженню здоров’я і молодості шкіри для кожного вікового періоду. Наші новітні методики лікування і омолодження шкіри безпечно і дбайливо додають обличчю красу, свіжість і уповільнюють процес старіння. Ми допоможемо Вам вибрати найбільш оптимальні способи догляду за шкірою і зробимо Ваше обличчя бездоганно доглянутим і привабливим.

Фракційне омолодження обличчя — одна з найсучасніших і ефективних альтернатив пластичної хірургії по поверненню молодості шкіри.

Процедура заснована на дермальном оптичному термолизе (ДОТ), коли проводиться глибокий прогрів шкіри і її мікропошкодження з метою стимуляції вироблення нових волокон колагену і еластину. У місцях впливу відбувається утворення нової шкіри, поліпшення її тонусу, що забезпечує ефект стійкого ліфтингу. Фракційний термоліз працює тільки на локальних ділянках, тому що лазерний промінь утворює сітчасту структуру. Завдяки цьому старі клітини видаляються, щоб звільнити місце для утворення нових. При цьому не пошкоджуються здорові ділянки шкіри і процес відновлення проходить набагато швидше.

Добрий Господар

Концерн STIHL, діяльність якого почалася більше 90 років тому з розробки і випуску бензопил, зараз випускає повний асортимент Мотоінструмент для використання в сільському господарстві, для робіт в саду і в сфері ландшафтного дизайну. Професійні моделі техніки Штиль і Вікінг трудяться на об’єктах будівництва і в комунальному господарстві. Ім’я Штиль стало синонімом надійності і довговічності. Вже не одне покоління користувачів, вибираючи бензопилу, газонокосарку, повітродувку або інший інструмент віддають перевагу техніці з цим логотипом.

У чому ж полягає секрет популярності цієї техніки? Інструменти і техніка STIHL та VIKING виробляються на заводах Німеччини та Австрії з використанням сучасних матеріалів і інноваційних технологій. Розробники техніки постійно вдосконалюють роботу всіх механізмів і систем. Це можна простежити на еволюції моделей бензопил. Перша модель бензопили STIHL https://lider-dnepr.pro/ була випущена в 1929 році і важила 48 кг. Працювати на такому інструменті мало дві людини. Наступна модель побачила світ вже через 18 років і важила близько 16 кг. Але справжню революцію в лісозаготівлях справила випущена в 1959 році модель бензопили STIHL CONTRA. Вона важила всього 12 кг і використання її в роботі із заготівлі лісу збільшило продуктивність більш ніж в два рази. Розробники техніки працювали не тільки над питанням зниження ваги інструменту.

Постійно велися роботи по поліпшенню робіт всіх систем і механізмів. Була розроблена нова конструкція ланцюг та вдосконалена система її мастила. Застосована антивібраційна система, яка знижує навантаження на організм людини. Сучасні моделі випускаються з системами швидкого запуску і аварійної зупинки, які роблять роботу з інструментом легшою і безпечною. Така робота концерну STIHL вивела його в світові лідери. На даний момент концерн поставляє свою продукцію більш ніж в 160 країн світу через 35 000 офіційних торгових представництв. І наш магазин «Добрий Господар» в Дніпрі є одним з них. Детальніше: https://lider-dnepr.pro/